Entry 2020

Балансуюча скеля, також звана збалансованої скелею або ненадійним валуном, являє собою природне геологічне утворення, що представляє собою велику скелю або валун, іноді значного розміру, що спирається на інші скелі, корінні породи або льодовикову вершину. Деякі освіти, відомі під цією назвою, здаються збалансованими, але насправді вони міцно пов’язані з основною породою за допомогою постаменту або стовбура. 

Єдиного наукового визначення цього терміна не існує, і він був застосований до різних особливостей гірських порід, які підпадають під одну з чотирьох загальних категорій: – 
Льодяна нестійкість – це валун, який транспортувався і відкладався льодовиками або льодовими плотами в місце відпочинку на грунті, на скелі або на інших валунах. Як правило, літологія відрізняється від інших порід навколо нього. Не вся льодовикова ерктіка є врівноважує скелею деякі з них міцно сидять на землі. Деякі врівноважують ерктікі стали відомі як камені-качалки, також відомі як камені-Логан, камені-Логан або Логан, тому що вони настільки добре збалансовані, що застосування лише невеликої сили може змусити їх розгойдуватися або коливатися. Хорошим прикладом каменю-качалки є Скала Логан в графстві Корнуолл, Англія, Великобританія; Інший – це Дрожащая Скала в Бретані, Франція. – Покинутий блок, також відомий як валун або льодовик, розташований на льодовику до місця відпочинку, часто на схилі пагорба або схилу. 

Деякі накопичені блоки були створені льодовиковим впливом, але були наслідком обвалення скелі, зсуву або лавини. Ерозійний залишок – це гірська порода, яка залишається після сильної вітрової, водної та / або хімічної ерозії. Для недосвідченого ока це може здатися візуально схожим на льодовикову нестійкість, але замість того, щоб транспортувати і відкладати його, воно було вирізано з місцевої корінної породи. Багато хороших прикладів ерозійних залишків можна побачити в заповіднику Карлу Карлу / Devils Marbles в Північній території Австралії. – Камінь постаменту, також відомий як кам’яний постамент або грибоподібний камінь, не є істинно уравновешивающим каменем, а являє собою єдину безперервну кам’яну форму з дуже маленьким підставою, що веде до набагато більшої короні. Деякі з цих утворень називають балансують скелями через їх зовнішнього вигляду. 

Підрізана основа протягом багатьох років пояснювалася простим стиранням від вітру, але тепер вважається, що вона є результатом поєднання вітру і поліпшеного хімічного вивітрювання біля основи, де вологість Ed Rock, це великий окремий фрагмент породи, який найчастіше транспортується і зберігається повинен бути збережений довше . Деякі постаментние скелі, що сидять на більш високих шпільних утвореннях, відомі як Худу.

Browse

Got lost?
Choose the page here

Search

Copyright © 2021 PV KNU | Created by Bohdan Kulinchenko